Zawody rejonowe w piłce nożnej

17.10.2018 r. nasza szkoła po raz kolejny była organizatorem rejonowych zawodów w piłkę nożną chłopców klas 4-6. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym„. Drużyna zaprezentowała się w składzie:

Więcej…

 

Laboratorium Dźwięku

18 października uczniowie klasy 2b pod opieką pana Mirosława Musiała i pani Leny Łuczyńskiej udali się na wycieczkę do Laboratorium Dźwięku w Przedborowej. Państwo Leginowicz, właściciele, zabrali dzieci w świat muzyki.

Więcej…

 

„Mowa nienawiści i odpowiedzialność prawna nieletnich”

17 października 2018r. odbyło się spotkanie dzielnicowych z Posterunku Policji w Piławie Górnej na temat: „Mowa nienawiści i odpowiedzialność prawna nieletnich”. Policjanci wyjaśnili naszej młodzieży, od którego momentu życia odpowiadają za czyny zabronione jako nieletni sprawcy czynu karalnego, a od którego jako dorośli. Przypomnieli również uczniom, co to jest demoralizacja i jakie są jej przejawy. Opowiedzieli o sposobach wykorzystywania Internetu do przesyłania informacji obraźliwych i wulgarnych, które są również zabronione.

To było bardzo pouczające spotkanie .

 

Wyniki konkursu plastycznego

Wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez Mały Samorząd Uczniowski „Piława Górna w barwach jesieni”

Dnia 16 października 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Piława Górna w barwach jesieni”.

Więcej…

 

„OD ZIARENKA DO BOCHENKA” – warsztaty edukacyjne w gospodarstwie agroturystycznym „Marianówek”

Z czego powstaje chleb? – na te pytania szukali odpowiedzi uczniowie klasy II c i III a, którzy 16 października 2018r. wraz z wychowawczyniami i rodzicami uczestniczyli  w wycieczce autokarowej do gospodarstwa agroturystycznego „Marianówek”.

galeria

Więcej…

 

Apel z okazji Święta Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. W naszej szkole świętowaliśmy ten dzień 15 października 2018 roku.

galeria

Więcej…

 

Koncert

9 października kolejny raz gościliśmy w naszej szkole muzyka pana Ireneusza Wójcickiego, który tym razem zabrał nas w świat rytmów afrykańskich. Uczniowie zapoznali się z dźwiękami wydawanymi przez instrumenty takie jak djembe i dundun. Dowiedzieli się, że nawet zwykła miotła lub młotek mogą tworzyć rytmiczną melodię. To była wspaniała i niezapomniana lekcja muzyki w teorii i w praktyce.

 
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

NASZA GALERIA
p9050038.jpg
Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj761
mod_vvisit_counterWczoraj1025
mod_vvisit_counterTen tydzień9448
mod_vvisit_counterTen miesiąc21690
mod_vvisit_counterWszystkie1220467