SONDA

KONKURS na hasło w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu 2018
 

Wyjazd do Świdnicy na lodowisko

16.02.2018r. klasy 7a i 7b wybrały się na lodowisko do Świdnicy. Towarzyszyli im nauczyciele- p. Joanna Korczyńska, p. Krystian Bielecki i p. Marlena Baranowska.

Wyjazd był świetną przygodą. Niektórzy pierwszy raz mieli łyżwy na nogach, ale sobie świetnie poradzili. Inni, którzy już potrafili jeździć, pomagali swoim koleżankom i kolegom. Po dwóch godzinach jazdy, z małą przerwą na gorące kakao, pojechaliśmy do Galerii Świdnickiej na małe zakupy.  Wyprawa była udana i humory dopisywały wszystkim do końca.

galeria

 

„Z poezją dla dzieci za pan brat”

Dnia 15 lutego 2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski „Z poezją dla dzieci za pan brat”, w którym brali udział uczniowie kl. 1-3. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów Dni Patrona Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej.

Więcej…

 

II etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego „O pióro Baczyńskiego”

W środę, 14.02.2018r. odbył się II etap konkursu związanego z obchodami Dni Patrona w naszej szkole. W II etapie brało udział 26 osób z klas IV-VII. Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej akademii z okazji Dni Patrona. W lutym tradycyjnie też wspominamy naszego patrona nie tylko przygotowując apel, ale też sięgając po jego utwory na lekcjach języka polskiego.

J. Korczyńska

 

Dni Patrona w Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Piławie Górnej

10 lutego minęła 78 rocznica pierwszej z czterech masowych deportacji Polaków na Syberię. Uczniowie Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Piławie Górnej z oddaniem kultywują pamięć o Polakach represjonowanych na Wschodzie, a kadra pedagogiczna dba o ścisłą więź szkoły ze Związkiem Sybiraków. Dlatego od 2 do 10 lutego w klasach gimnazjalnych przy SP im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej obchodzone były Dni Patrona.

galeria

Więcej…

 

Dzień Bezpiecznego Internetu 2018

6 lutego 2018 roku już po raz kolejny obchodzić będziemy ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu. DBI ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”, organizatorzy chcą w ten sposób przypomnieć internautom o szacunku do innych i do siebie.

Więcej…

 

INFORMACJA O EGZAMINIE GIMNAZJALNYM W 2018 ROKU I ÓSMOKLASISTY W 2019 ROKU

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dostępne są informacje dotyczące tegorocznego EGZAMINU GIMNAZJALNEGO i przyszłorocznego ÓSMOKLASISTY.  Adres https://cke.gov.pl/

Więcej…

 
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

NASZA GALERIA
n7.jpg
Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj531
mod_vvisit_counterTen tydzień21
mod_vvisit_counterTen miesiąc16550
mod_vvisit_counterWszystkie1058690