Komunikat

Grupa Aztekium.pl, przy wsparciu Unii Europejskiej i partnerów zewnętrznych, prowadzi prace nad programami wspomagającym edukację w szkołach podstawowych. Jest to szereg programów do nauki języka polskiego, matematyki, również języków obcych.

Pilotażowym produktem jest program wspomagający naukę tabliczki mnożenia:

http://Aztekium.pl/Mistrz , który ma za zadanie doskonalić szybkość i sprawność zapamiętywania, jak również nauczać matematyki budując wzajemne relacje z uczniami innych państw Unii Europejskiej.

Dlatego podejmujemy działania mające na celu poinformowanie nauczycieli szkół podstawowych, rodziców oraz uczniów o możliwości nieodpłatnego korzystania z narzędzi do doskonalenia tabliczki mnożenia.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że zastosowanie się do przedmiotu petycji jest całkowicie dobrowolne i grupa Aztekium.pl nie będzie podejmowała żadnych działań w stosunku do Urzędów, które negatywnie bądź pozytywnie rozpatrzyły powyższą petycję. Lista Urzędów i sposób rozpatrzenia petycji, nie będzie nigdzie publikowana i udostępniana podmiotom trzecim.

Liczymy na wsparcie i pozytywne rozpatrzenie.

Poprawiony (wtorek, 19 września 2017 12:28)

mod_vvisit_counterTen tydzień1910
mod_vvisit_counterWszystkie1195476