"PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE"

Miejska Biblioteka Publiczna w Piławie Górnej została zgłoszona do udziału w akcji "Kinder Mleczna Kanapka - Przerwa na wspólne czytanie". Dzięki akcji "PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE" zostanie rozdanych 50 000 książek, które dzieci będą mogły czytać razem ze swoimi bliskimi.

Ideą akcji jest popularyzowanie wspólnego czytania dorosłych i dzieci. Biblioteki z największą liczbą głosów zostaną obdarowane zestawami 250 książek i wygodnymi pufami.

Dlatego prosimy o Wasze głosy!

Już dziś zagłosuj na naszą Bibliotekę (głosowanie trwa do 31 października 2017 r.)

Zachęcamy wszystkich Czytelników i sympatyków naszej biblioteki do oddawania głosów (pod linkiem: https://www.wspolneczytanie.pl/)

Pamiętaj, codziennie możesz oddać jeden głos.