ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE ZE ZNAJOMOŚCI MITOLOGII!

Znalezione obrazy dla zapytania zapraszają na VI dolnośląski  konkurs mitologiczny plakat

„Mamy zaszczyt zaprosić uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w VI Dolnośląskim Konkursie Mitologicznym.

Chcielibyśmy, abyście zmierzyli się z konkursowymi zagadnieniami, zdobyli cenną wiedzę, a przy tym świetnie się bawili, rywalizując z kolegami z innych szkół. Pragniemy, abyście rozbudzili w sobie pasję do poznawania świata antycznego, bo na nim opiera się cała europejska cywilizacja.”
Konkurs będzie polegał na rozwiązaniu testu ze znajomości mitologii. Podstawową lekturą jest "Mitologia" Jana Parandowskiego.
Termin etapu szkolnego konkursu wyznacza się na 15.02.2018 roku,  godzina 12.00.

Test trwa 30 minut.
Zgłoszenia osób chętnych do 29.01.2018r.

Regulamin konkursu:  http://www.urszulanki.edu.pl/wp-content/uploads/2018/01/Regulamin-Konkursu-Mitologicznego-liter.-i-plast.-2018-1.pdf

Joanna Korczyńska