„Powiatowy konkurs na aranżację stołu wielkanocnego”

20 marca uczennice Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piławie Górnej wzięły udział  w „Powiatowym konkursie  na aranżację stołu wielkanocnego”. Konkurs organizowany cyklicznie przez Zespół  Szkół nr 2 w Dzierżoniowie ma na celu promowanie świątecznych tradycji oraz prezentację różnorodnych  trendów w dekoracji stołów. Ocenie podlegają: prawidłowy dobór oraz ułożenie zastawy stołowej- zgodny z zaplanowanym menu, pomysłowość i oryginalność przy zastosowaniu elementów dekoracyjnych oraz sposób w jaki zespoły zaprezentują i omówią własne aranżacje.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy gimnazjalnych Anna Letniowskaz i Aleksandra Hetnarowicz, które podobnie jak w bożonarodzeniowej edycji tego konkursu zajęły I miejsce.
Uczennice do konkursu przygotowała p. Halina Pióra.