Szkolny Pokaz Talentów

Dnia 21.03.2018 r. z okazji pierwszego dnia wiosny odbył się  Szkolny Pokaz Talentów uczniów naszej szkoły.

Wydarzenie rozpoczęło się na piątej godzinie lekcyjnej i skończyło około godziny 13:30. W komisji zasiadło jury w składzie: pani Agnieszka Pawlak, przedstawiciel Rady Rodziców- pani Agnieszka Fiet-Szwec, wicedyrektor naszej szkoly- pani Edyta Lisowska, pan Krzysztof Książek oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego- Ines Liburska z klasy 3b i Mateusz Osiadły z klasy 6b. 
Łącznie podczas pokazu talentów wystąpiło blisko 40 osób.

galeria

Uczniowie wykazali się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami, a między występami zintegrowali się również z nauczycielami śpiewając wspólnie piosenkę „Wiosna” zespołu Skaldowie . Podczas występów każda klasa zaprezentowała hasła  i plakaty  przywołujące wiosnę  przygotowane  specjalnie z okazji pierwszego dnia wiosny.

 

 

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi  dyplomami.

Jury bardzo długo naradzała się , a owocem  ich pracy  było przyznanie Super Talentów następującym osobom :
> Aleksandra Brzuszkiewicz 5a
> Martyna Kizym i Natalia Kędzierska 3a
> Kacper Ratajczak 7a
> Szymon Junka 2b
> Dominika Lisiecka 2b
> Hubert Urawski 6b
> Bartosz Drzewicz 4c
> Julia Sędziwa i Rafał Burszowski 4d.

Gratulujemy!!!


Impreza naprawdę się udała. Mamy nadzieję, że przyszłe lata okażą się jeszcze bardziej owocne w talenty, od których roi się w naszej szkole.  Trzeba tylko  zachęcać i motywować uczniów do ukazywania tego co tak często ukrywają gdzieś w zaciszu swojego pokoju.

Szkolny Dzień Talentów przygotowała klasa II Gimnazjum wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego –panią Lidią Ptak.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą imprezę!

 
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj122
mod_vvisit_counterWczoraj730
mod_vvisit_counterTen tydzień1912
mod_vvisit_counterTen miesiąc23763
mod_vvisit_counterWszystkie1195478