ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2018/2019

LP

Imię
i nazwisko

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek


piątek


1

 

Baranowska Marlena






SKS

13:15-14:15


2

Betlej Beata

konsultacje  religia
kl. IV-VI

12.30-13.30

konsultacje religia
kl. IV-VI

13.30 - 14.30




3

Bielecki  Krystian

SKS

od 15:15
do 16:00

konsultacje

14:20-15:05

SKS

od 13:30
do 15:30




4

Brzychcy Agnieszka



konsultacje

13:25-15:05




5

Burek – Uchman Anetta




SKS

13:30-15:00

SKS

13:30-15:00

6

Chrząszcz  Edyta

zajęcia koła muzycznego                 14.15-15.00






7

Filipek Joanna


konsultacje biologia/chemia             14.30 - 15.15





8

Jabłońska Mariola



dyżur konsultacyjny
z języka                                polskiego                 13.25 - 15.00



9

Kasprzyk Anna

konsultacje  13.35 - 14.20







10

Koziara Grażyna

konsultacje 14.30


konsultacje

14:30-15:15


konsultacje

13.30- 14.15

11

Koziara Wiesław




konsultacje                        co dwa tygodnie

12:25-13:10

konsultacje

14:15-15:00

12

Książek Krzysztof





zajęcia modelarskie  13.30-15.30

13

Kozioł-Szeniszewska

Elżbieta






konsultacje                   14:25-15:05

14

Lisowska Edyta




konsultacje   j. polski  4b

12:40-13:25

kółko muzyczne              13:25-14:10


15

Łuczyńska Lena



dyżur konsultacyjny

j. angielski                12:40-13:25



16

Mateja-Pawlikowska

Justyna



konsultacje                  z j. polskiego

13:35-14:20




17

Musiał Mirosław

zajęcia koła muzycznego                   14.15-15.00






18

Najdek-Bydłosz  Anna


konsultacje j. angielski

14:30-15:15




19

Nowicka  Joanna




konsultacje z                  j.angielskiego             12:40-13:25.

zajęcia rozwijające z       j.angielskiego kl.5a 13:35-14:20


20

Pawlak  Agnieszka

koło taneczne 12.40- 13.25

zajęcia koła muzycznego                  14.15-15.00





21

Pieróg Renata

logopeda


15:30- 16:00

wg potrzeb



15:30- 16:00

wg potrzeb






22

Pióra  Halina



konsultacje                   z informatyki           14.-15- 15.00




23

Ptak Lidia





konsultacje j.niemiecki

13:35-14:10



24

Skibnińska-Pindera Daria


konsultacje

przyroda, biologia            14:30-15:15


przyroda konsultacje  13.35-14.20


przyroda konsultacje  13.35-14.20


25

Wiącek Małgorzata





zajęcia plastyczne 12.30 - 14.00


26

Zaręba Danuta

konsultacje
z fizyki 7:00






27

Zarzeczna Elżbieta


konsultacje
z historii

13:35-14:20




 

 

 
BIP

Wyszukiwanie
Owoce w szkole

Mleko w szkole