FINAŁ STREFY WAŁRZYSKIEJ MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINISIATKÓWCE CZWÓREK CHŁOPCÓW

28 marca 2018 r. nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Finale Strefy Wałbrzyskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce  Czwórek Chłopców, który odbył się na hali sportowej OSIR- u  w Wałbrzychu.  Do rywalizacji przystąpiły zespoły z Ciepłowód,  Nowej Rudy, Świdnicy, Wałbrzycha, Czarnego Boru i Piławy Górnej. Nasi siatkarze rozegrali mecze półfinałowe z drużynami z Ciepłowód i Nowej Rudy z łatwością pokonując  przeciwników 2:0 i zdobywając awans do finału. W finale spotkali się z drużyną z Czarnego Boru,  z którą  przegrali mecz w  tie-breaku oraz ponownie z drużyną z Nowej Rudy,  którą pokonali 2:1 . Zmagania finałowe zakończyły się wręczeniem pamiątkowych dyplomów, medali i pucharów. Wyróżniono również najlepszych zawodników, wśród naszych reprezentantów prym wiódł Kornel Dudek. W Finale Strefy Wałbrzyskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce  Czwórek Chłopców siatkarze z Piławy Górnej zajęli III miejsce. Uczniów przygotowała M.  Baranowska.

Naszą drużynę reprezentowali uczniowie : Karol Szeliga, Paweł Kordiak, Mateusz Osiadły, Kornel Dudek, Karol Palka,  Emil Szuster, Adam Brożyna, Szymon Jeziorski

Gratulujemy !