QR Challenge dla klas siódmych

10 kwietnia 2018 r. klasy siódme wzięły udział w konkursie wiedzy o życiu i twórczości Jana Kochanowskiego zatytułowanym „Nie ma lipy”. Konkurs polegał na skanowaniu kodów QR rozwieszonych w różnych miejscach w szkole i udzieleniu poprawnych odpowiedzi.  Uczestnicy podzieleni byli na trzyosobowe grupy.

Znalezione obrazy dla zapytania kody do skanowania W każdej grupie jedna osoba miała ze sobą telefon komórkowy, za pomocą którego skanowała kody. Uczniowie otrzymali na tę lekcję pozwolenie od pani dyrektor na używanie sprzętu elektronicznego.

Uczniowie pod opieką p. Joanny Korczyńskiej i p. Krystiana Bieleckiego poszukiwali kodów ukrytych w różnych zaułkach szkolnych.

Konkurs bardzo się wszystkim podobał. Wyniki już wkrótce!

Dziękuję wszystkim  za wspólną zabawę !

Joanna Korczyńska -organizatorka konkursu