„Let's speak English”

Znalezione obrazy dla zapytania „Let's speak English”

09 kwietnia 2018 r trójka reprezentantów z naszej szkoły wzięła udział w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas V i VI „Let's speak English”. Byli to Kasia Chlipała i Antek Linard z klasy Vb oraz Justyna Kozioł z klasy VI a. Konkurs był podzielony na dwa etapy drużynowy i indywidualny.

Zadania z jakimi musieli się zmagać to: rozumienie ze słuchu, literowanie, rozwiązywanie krzyżówki, znajomość słownictwa, gramatyka i kulturoznawstwo. Wprawdzie w rozwiązywaniu krzyżówki nasza drużyna okazała się najlepsza, jednakże ostatecznie wśród 12 drużyn uplasowaliśmy się na 4 miejscu.

Brawa dla naszych uczniów!

Opiekun

Joanna Nowicka