„Let's speak English”

Znalezione obrazy dla zapytania „Let's speak English”

09 kwietnia 2018 r trójka reprezentantów z naszej szkoły wzięła udział w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas V i VI „Let's speak English”. Byli to Kasia Chlipała i Antek Linard z klasy Vb oraz Justyna Kozioł z klasy VI a. Konkurs był podzielony na dwa etapy drużynowy i indywidualny.

Zadania z jakimi musieli się zmagać to: rozumienie ze słuchu, literowanie, rozwiązywanie krzyżówki, znajomość słownictwa, gramatyka i kulturoznawstwo. Wprawdzie w rozwiązywaniu krzyżówki nasza drużyna okazała się najlepsza, jednakże ostatecznie wśród 12 drużyn uplasowaliśmy się na 4 miejscu.

Brawa dla naszych uczniów!

Opiekun

Joanna Nowicka

 
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj200
mod_vvisit_counterWczoraj1096
mod_vvisit_counterTen tydzień2663
mod_vvisit_counterTen miesiąc24872
mod_vvisit_counterWszystkie1223649