Gimnazjaliści w Urzędzie Miasta

Uczniowie klas trzecich gimnazjum 5 czerwca udali się do Urzędu Miasta w Piławie  Górnej na lekcję wiedzy o społeczeństwie na temat: Jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Miasta? Po urzędzie uczniów oprowadzili i opowiedzieli o pracy poszczególnych inspektoratów, pani Zuzanna Bielawska – Burmistrz Miasta oraz pan Jacek Mikus – Sekretarz Gminy.

Wycieczka po urzędzie zaczęła się od działu ewidencji ludności i dowodów osobistych. Z kolei uczniowie poznali specyfikę pracy Ośrodka Pomocy Społecznej, który znajduje się w budynku urzędu. Na pierwszym piętrze zobaczyli gabinet Burmistrza i Wiceburmistrza Miasta, biuro Inspektora ds. Oświaty i Inspektora ds. Funduszy Strukturalnych, biuro Skarbnika Gminy, informatyka, salę Urzędu Stanu Cywilnego. Następnie udali się do sali konferencyjnej, gdzie o swojej pracy, o inwestycjach prowadzonych i planowanych w mieście, o zbliżających się imprezach kulturalnych opowiedziała pani Burmistrz. Podczas konwersacji gimnazjaliści mogli powiedzieć, czego, według nich, nadal brakuje w mieście. Spotkanie zakończyło się wspólnym, pamiątkowym zdjęciem. Młodzieży towarzyszyły panie: Marta Sochacka-Pelczar i Mariola Jabłońska.

Beata Wójcik, uczennica klasy IIIb

 

 
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj219
mod_vvisit_counterWczoraj1096
mod_vvisit_counterTen tydzień2682
mod_vvisit_counterTen miesiąc24891
mod_vvisit_counterWszystkie1223668