WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „OSADA BRACI MORAWSKICH” – MAKIETA

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 5-7 szkoły podstawowej oraz klas II i III gimnazjum. W konkursie udział wzięło 36 uczniów. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 2 czerwca 2018r. na Pikniku rodzinnym.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, ciekawe książki, przybory do geometrii, ołówki i słodycze. Uczniowie  ponadto  otrzymują  ocenę  celującą z matematyki za wykonaną makietę.

I miejsce:

Marcin Tubicz z kl.7a,  Oliwia Chęcińska z kl. 7a,  Maciek Zengiel z kl. 7a

II miejsce:

Klaudia Kaniewska z kl.7a,  Julia Liczner z kl.7b

III miejsce:

Kacper Dąbrowski z kl. 7b,  Oliwia Obierek z kl.7a

Przyznano także cztery wyróżnienia:

Weronice Ordon z kl. 7b,  Patrycji Sokolińskiej z kl.7a,  Mateuszowi Celeszczukowi z kl. 7a  i  Adrianowi  Stępniowi z kl. 7a.

Konkurs zorganizowała pani Elżbieta Kozioł-Szeniszewska - nauczyciel matematyki i informatyki. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

E.Kozioł-Szeniszewska