Szkolne konkursy

 

Lp.

Konkurs

Termin

Koordynator

Październik

1.

Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS

J.Filipek

2.

Konkurs  interdyscyplinarny dla klas IV – VII ,, zDolny   Ślązaczek’’oraz  zDolny Ślązak Gimnazjalista

E. Kozioł – Szeniszewska

nauczyciele przedmiotu

3.

Konkurs plastyczny dla klas II-III ,,Tajemnice różańca świętego’’

A. Pawlak, B. Betlej

Listopad

4.

Konkurs ,, Bezpieczeństwo w szkole’’

J. Woszczyk

5.

Konkurs Recytatorski ,, Pegazik”” – eliminacje szkolne

Nauczyciele poloniści, nauczyciel bibliotekarz, M.Sochacka-Pelczar

6.

GEOS– Regionalny Maraton Matematyczny I etap

Termin zależy
od organizatora

E.Kozioł-Szeniszewska

Grudzień

7.

Godzina kodowania – kl.VII-VIII

E.Kozioł-Szeniszewska

8.

Konkurs  Informatyczny
„Najdłuższa linia kodu”

Grudzień-Kwiecień

E.Kozioł-Szeniszewska

9.

Tydzień Edukacji Informatycznej

E.Kozioł-Szeniszewska

10.

GEOS– Regionalny Maraton Matematyczny II etap

Termin zależy
od organizatora

E.Kozioł-Szeniszewska

11.

Moja bajkowa postać- figury płaskie  konkurs matematyczny

E.Kozioł-Szeniszewska, A.Kasprzyk

Styczeń

12.

Dni Patrona Szkoły :

,, Poezja dziecięca w ilustracjach’’ dla klas I – III-konkurs plastyczny
Szkolny Konkurs Ortograficzny "O pióro Baczyńskiego’’ dla klas IV – VIII

-uroczysty apel-podsumowanie obchodów

 

 


E.Chrząszcz, B.Betlej

Nauczyciele j.polskiego,

E.Zarzeczna


Luty

13.

Dni Patrona Gimnazjum

- XIX konkurs ortograficzny „ Gżdacz”;

-  W hołdzie Zesłańcom Sybiru- III Gimnazjum;

-konkurs recytatorski „ Losy Sybiraków”

-spotkania z Sybirakami

luty 2019r.

D.Wajda, M.Jabłońska, M.Sochacka-Pelczar

14.

Tydzień  Bezpieczeństwa Sieciowego


H. Pióra, K. Bielecki

15.

Turniej rejonowy ,, Mini piłka siatkowa’’          dla klas V i VIII

K.Bielecki, M.Baranowska, A.Burek-Uchman

16.

Ogólnopolski Turniej Ruchu

Drogowego

Z.Zawadzka

17.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej- etap szkolny

D.Skibińska-Pindera

Marzec

18.

Szkolny konkurs ekologiczny dla klas VIII i III G

J.Filipek

19.

Konkurs matematyczny   ,, Kangur’’

A.Kasprzyk

20.

Światowy Dzień Liczby

14.03.

E.Kozioł-Szeniszewska, A.Kasprzyk

21.

Ogólnopolski  Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” dla kl. I-VII

13.03.2018

wychowawcy klas,

D.Skibińska-Pindera, G.Żaba, G.Motyka

22.

Szkolny Dzień Talentów

21.03.2018

Wychowawcy klas, SU

Kwiecień

23.

„Mistrz klawiatury”- szkolny konkurs informatyczny

H. Pióra, K.Bielecki

24.

Szkolny konkurs –Jestem znawcą przyrody

A.Listwan

Maj

25.

Powiatowy Konkurs

o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

26.

Szkolny Konkurs Matematyczny
dla gimnazjalistów.

W.Koziara, G.Koziara

27.

Międzypowiatowe Mistrzostwa Matematyczne -Łagiewniki

E.Kozioł-Szeniszewska, A.Kasprzyk

28.

Powiatowy Konkurs Matematyczny-Dzierżoniów

E.Kozioł-Szeniszewska, A.Kasprzyk

29.

Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy-Bielawa

E.Kozioł-Szeniszewska, A.Kasprzyk

Czerwiec

30.

Konkurs SKO ,, Oszczędzam cały rok’’ – apel podsumowujący

G.Żaba, G.Motyka

31.

Konkurs Matematyczny –Makieta- klasy VII-VIII

E.Kozioł-Szeniszewska, A.Kasprzyk

Poprawiony (środa, 02 stycznia 2019 18:32)

 
BIP

Wyszukiwanie
Owoce w szkole

Mleko w szkole