„Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich”

Znalezione obrazy dla zapytania unikalne piękno gór sowich 26 wrzesniaZapraszamy do wzięcia udziału w konferencji pt. „Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich”, która odbędzie się 26 września, o godz. 18.30 w sali gimnastycznej SP w Piławie Górnej- wstęp wolny.

Kampania informacyjno-edukacyjna prowadzona w ramach projektu przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska, ma na celu zapoznanie mieszkańców z przyrodą i uwarunkowaniami geograficznymi Gór Sowich. W trakcie konferencji pojawią się ciekawostki na temat nietoperzy, uczestnicy będą mieli możliwość nakarmienia i obejrzenie z bliska tych interesujących ssaków. Na koniec przewidziane są warsztaty terenowe- spacer z urządzeniem, umożliwiającym nasłuchiwanie dźwięków wydawanych przez nietoperze.

Odsyłamy również do strony  www.konkursgorysowie.pl, gdzie znajdują się szczegółowe  informacje na temat konferencji oraz organizowanych konkursów.