Światowy Dzień Sybiraka

Młodzież gimnazjalna  w Piławie Górnej nie zapomniała o 17 września- ważnej dacie dla narodu polskiego. 78 lat temu Armia Czerwona bez wypowiedzenia wojny przekroczyła wschodnie granice Rzeczypospolitej. Od kilku lat, Ci, którzy przeżyli gehennę syberyjskiej ziemi, tego dnia obchodzą swoje święto- Światowy Dzień Sybiraka.

Poprawiony (wtorek, 19 września 2017 12:27)

Więcej…

 

Komunikat

Grupa Aztekium.pl, przy wsparciu Unii Europejskiej i partnerów zewnętrznych, prowadzi prace nad programami wspomagającym edukację w szkołach podstawowych. Jest to szereg programów do nauki języka polskiego, matematyki, również języków obcych.

Poprawiony (wtorek, 19 września 2017 12:28)

Więcej…

 

INFORMACJA

Znalezione obrazy dla zapytania zdrowy ząb

W związku z nowym rokiem szkolnym 2017/2018 rozpoczyna się następny etap fluoryzacji jamy ustnej „FILMEX-żel” – pielęgniarka szkolna prosi rodziców uczniów klas o dopilnowanie, aby ich dziecko przyniosło do szkoły szczoteczkę do zębów na fluoryzację jamy ustnej.

Program będzie realizowany od 20.09.2017r.

Fluoryzacja niesie ze sobą wiele pozytywnych aspektów takich jak: zdrowe zęby, wyrobienie nawyku mycia zębów oraz zapobiegania próchnicy.

Dziękuję bardzo

pielęgniarka - A.Zadęcka

Poprawiony (wtorek, 19 września 2017 07:32)

 

Informacja!

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im.K.K.Baczyńskiego w Piławie Górnej podjęła decyzję, że ubezpieczycielem naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018 będzie firma InterRisk, szczegóły poniżej.

Poprawiony (poniedziałek, 18 września 2017 08:53)

Więcej…

 

Spotkanie z policjantem

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Na początku każdego roku szkolnego dzieci klas pierwszych poznają drogę do szkoły wraz ze znakami drogowymi i zasadami, które uczą jak należy zachowywać się w pobliżu ulic.

Poprawiony (piątek, 15 września 2017 09:28)

Więcej…

 
Więcej artykułów…
BIP

Wyszukiwanie
Owoce w szkole

Mleko w szkole