Dzień Seniora w naszej szkole…

Zorganizowany już po raz piąty przez Szkołę Podstawową  w Piławie Górnej był znakomitą  okazją do spotkania się  i uczczenia tego ważnego święta.

Zastępca Dyrektora p.Marta Skowrońska-Sowa otwierając tę uroczystość nie kryła wzruszenia z obecności tak licznie przybyłych gości.Serdecznie przywitała:Burmistrza Piławy Górnej panią Zuzannę Bielawską, Zastępcę Burmistrza  panią Izabelę Woronowicz , Dziekana księdza Prałata Zbigniewa Wolanina,  radnego Rady Miejskiej p.Tomasza Piecha oraz  wszystkich emerytowanych i obecnie pracujących  nauczycieli,  członków zespołu „Górzanie”  i  zespołu   ,, Siwy Włos’’ i wszystkich przybyłych mieszkańców Piławy Górnej i okolic.

Więcej…

 

Jasełka 2017

 

NIE PAL ŚMIECI !!! -DBAJ O ŚRODOWISKO

Pod takim hasłem w dniu 15 listopada odbyła się ekologiczna akcja na terenie naszego miasta. Uczniowie z klasy VI a i VI b pod opieką p. Marleny Baranowskiej i p. Darii Skibińskiej-Pindery uczestniczyli wraz z przedszkolakami w barwnym przemarszu przez Piławę Górną. W trakcie akcji towarzyszyliśmy młodszym dzieciom, nieśliśmy transparenty, rozdawaliśmy ulotki przechodniom i pracownikom pobliskich sklepów. Zagościliśmy także w Urzędzie Miasta Piławy Górnej.

Więcej…

 

Bądź mądry i modny – NIE PAL

20 listopada odbył się pokaz prezentacji dla klas siódmych, dotyczącej wpływu nałogu tytoniowego na organizm człowieka. Prezentacja ukazywała wpływ nikotyny na poszczególne funkcje organizmu. Była również formą przedstawienia zagrożeń jakie niesie ze sobą palenie papierosów oraz pokazania sposobu zadbania o swoje zdrowie i swoich bliskich.

 

PODZIĘKOWANIE

Państwo Anna i Ryszard Malinowscy  składają ogromne podziękowania nauczycielom, rodzicom i uczniom za współorganizację  Wieczoru Patriotycznego w ich posiadłości.

 

Lekcja w terenie klasa 1a

Cały szereg przedmiotów nauki szkolnej w szkole podstawowej zawiera mnóstwo tematów, które z powodzeniem można przeprowadzić w terenie.

Takie "żywe nauczanie", o bardzo praktycznym charakterze jest dla uczniów wielką atrakcją.
Lekcje prowadzone w terenie zbliżają programowy materiał nauczania do życia, do praktycznego stosowania teoretycznej wiedzy, do znajdowania potrzeby teoretycznych uogólnień na podstawie spotkanych faktów i zjawisk.

Więcej…

 

Szkolna Poczta Życzliwości

Znalezione obrazy dla zapytania szkolna poczta życzliwości

Od wtorku  21 listopada 2017 roku do końca tygodnia będzie można w zaklejonej, ładnej i podpisanej kopercie  przekazać koleżance, koledze lub nauczycielowi pozdrowienia.

Zaadresowane koperty uczniowie klas I-III wrzucają w małym budynku do specjalnie oznakowanego pudełka przy świetlicy szkolnej, klasy IV-III G do skrzynki znajdującej się przy pokoju nauczycielskim w budynku A.Znalezione obrazy dla zapytania szkolna poczta życzliwości


 
Więcej artykułów…
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj156
mod_vvisit_counterWczoraj607
mod_vvisit_counterTen tydzień156
mod_vvisit_counterTen miesiąc9307
mod_vvisit_counterWszystkie1143247