Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego

W piękną, ciepłą, czerwcową sobotę, tuż po Dniu Dziecka, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już Piknik Rodzinny, tym razem pod hasłem "Mama, tata i ja". Uczestników pikniku powitali prowadzący imprezę p. Małgorzata Wiącek, p. Krystian Bielecki oraz opiekujący się nagłośnieniem p. Dariusz Kulak i oddali głos dyrektor placówki Danucie Szelidze, która podkreśliła, że dzięki zrozumieniu i zaangażowaniu tak wielu rodziców oraz ich współpracy z pracownikami szkoły możliwa jest wspólna dobra zabawa i dziękując wszystkim za ogromne zaangażowanie, życzyła dobrej zabawy.

galeria

Więcej…

 

WYCIECZKA DO WOJSŁAWIC

Na przełomie kwietnia i maja  2018 r. w naszej szkole był organizowany konkurs  pod hasłem „Rośliny wokół nas – najpiękniejszy zielnik”,  skierowany do uczniów klas I-III  Szkoły Podstawowej w Piławie Górnej. Komisja konkursowa z przedstawionych prac wyłoniła dwa zielniki : klasy II a i III a.

Więcej…

 

Wśród sław, postaci z bajek i nie tylko

We wtorkowy poranek 5 czerwca uczniowie klasy 3c wraz z opiekunami p. Małgorzatą Wiącek i p. Agnieszką Pawlak wybrali się w podróż do stolicy  Dolnego Śląska. Tym razem uczniowie działając w myśl dewizy „pokaż, a zapamiętam” i dla uzupełnienia wiedzy, między innymi, przyrodniczej odbyli spacer brzegiem drugiej co do wielkości rzeki w Polsce, obserwowali życie w wodzie, ruch w mieście i jego ciekawe budowle.

Więcej…

 

Wycieczka klas 1b i 3a

Dnia 04 czerwca 2018r. uczniowie klasy 1b i 3a wraz z nauczycielami: p. Agnieszką Pawlak, p. Renatą Pieróg, p. Edytą Chrząszcz i p. Mirosławem Musiałem wybrali się na wycieczkę do Wrocławia do „Kolejkowa” i Muzeum Figur Woskowych.  Twórcy Kolejkowa stworzyli ogromną makietę, atrakcję tętniącą życiem i przedstawiającą wspaniały Dolny Śląsk.

Więcej…

 

Wycieczka klasy V "a" i V "b"

W dniu 4 czerwca 2018r. uczniowie klasy V "a" i V "b" wybrali się na wycieczkę do Dinoparku w Szklarskiej Porębie wraz z opiekunami: p. Anną Kasprzyk, p. Elżbietą Zarzeczną i p. Marleną Baranowską.

Więcej…

 

Wycieczka do Wrocławia

30 maja 2018 roku uczniowie klasy 1 a i 1 c Szkoły Podstawowej  w Piławie Górnej  byli na wycieczce w Parku Trampolin we Wrocławiu. Dzieci doskonaliły  swoją kondycję fizyczną na bieżni akrobatycznej, strefie basketu, siatkówki, w basenie z gąbkami. Zestaw różnych trampolin gwarantował niezwykłe doznania i rozrywkę.

W bezpiecznych warunkach uczniowie spożytkowali swoje niemałe pokłady energii. Zabawa była niezwykła i zakończyła się ucztą w Mc Donaldzie.

Grażyna Motyka

 

XIV SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

Dnia 24 maja 2018 roku odbył się XIV Szkolny Konkurs Matematyczny, w którym uczestniczyło 22 uczniów z klas gimnazjalnych.

Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach, dla których przygotowano osobne zestawy zadań. Uczniowie musieli wykazać się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu: sprawnego wykonywania obliczeń, posługiwania się procentami, rozwiązywania równań i układów równań, obliczania pól i objętości figur geometrycznych, rozwiązywania zadań tekstowych,  logicznego myślenia i rozumienia pojęć matematycznych.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj157
mod_vvisit_counterWczoraj607
mod_vvisit_counterTen tydzień157
mod_vvisit_counterTen miesiąc9308
mod_vvisit_counterWszystkie1143248