X Konkurs Piosenki Europejskiej

17 maja 2018r. Natalia Kędzierska i Martyna Kizym pod opieką pani Anny Najdek-Bydłosz dumnie reprezentowały naszą szkołę w  X Konkursie Piosenki Europejskiej organizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Dzierżoniowie. Konkurencja była duża, ale dziewczyny śpiewając w duecie jeden utwór w języku angielskim, a drugi w języku hiszpańskim pokonały większość uczestników i ostatecznie zajęły II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów {#emotions_dlg.smile}

 

List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców i Opiekunów Uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Minister Anna Zalewska skierowała  do rodziców i opiekunów uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum list dotyczący rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020.

 

Dzień Mamy w klasie 1a

W piątek, 25 maja 2018 roku, w Szkole Podstawowej w Piławie Górnej  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Przedstawienie przygotowały dzieci z klasy 1 a. Były wiersze z życzeniami dla mam, piękne piosenki i scenka "z życia wzięta". Zebrane mamy  z wielkim wzruszeniem słuchały  swoich pociech. Pojawiały się łzy, ale nie brakowało też uśmiechu.

Więcej…

 

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W NASZEJ SZKOLE-w kl.3a

Dnia 23 maja 2018r. uczniowie klasy 3a wraz z wychowawczynią p. Edytą Chrząszcz gościli w szkole podstawowej dzieci z piławskiego przedszkola- „Pszczółki” wraz z p. Elżbietą Słobodzian . Dzieci brały udział w zajęciach muzyczno-plastycznych. Uczniowie klasy trzeciej zaśpiewali piosenki „Wiosenny spacer”, „Rodzinny blues” oraz „My -uczniowie trzeciej klasy”.

galeria

Więcej…

 

Śladami Braci Morawskich- Gminny Konkurs Regionalny

Z okazji 275-lecia powstania Osiedla Braci Morawskich- Gnadenfrei, 22  maja w Szkole Podstawowej odbył się Gminny Konkurs Regionalny „Śladami Braci Morawskich”. Celem konkursu było uczczenie tego wydarzenia, poznanie historii Małej Ojczyzny, rozwijanie u uczniów poczucia tożsamości lokalnej oraz umiejętności samodzielnego wyszukiwania informacji.

Więcej…

 

Wycieczka klasy 1b

22 maja uczniowie klasy 1b wybrali się na wycieczkę do ośrodka jeździeckiego Dubelbar w Piotrkówku niedaleko Niemczy. Pogoda dopisała, więc skorzystali z wielu atrakcji tego interesującego miejsca. Każdy uczeń wsiadł na konia i odbył w siodle krótki spacer. Po tych emocjach był czas na pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Więcej…

 

Powiatowy Turniej o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla Uczniów Klas III

Już po raz 24. w Szkole Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Piławie Górnej dnia 18 maja 2018 roku odbył się Powiatowy Turniej o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla Uczniów Klas III objęty honorowym patronatem KPP w Dzierżoniowie.

Celem turnieju jest popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu.

galeria

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj156
mod_vvisit_counterWczoraj607
mod_vvisit_counterTen tydzień156
mod_vvisit_counterTen miesiąc9307
mod_vvisit_counterWszystkie1143247