Modelarze znowu rywalizują.

Kolejny raz sezon modelarski rozpoczął się w Ciepłowodach, ale tym razem na pięknej 40m hali, dzięki czemu modele od razu zaczęły latać daleko.

Konkurs modeli szybowców halowych rozpoczęło 6 ekip modelarskich z powiatów dzierżoniowskiego, świdnickiego i ząbkowickiego.

Więcej…

 

Zostań Stypendystą Programu „Marzenie o Nauce”

 

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rusza z kolejną, ósmą już, rekrutacją do programu „Marzenie o Nauce”. Wniosek zgłoszeniowy I fazy rekrutacji należy wypełnić online w terminie od 15 lutego do 31 marca 2018 roku za pośrednictwem strony ww.efc.edu.pl. Wyniki I fazy zostaną ogłoszone 15 kwietnia 2018 roku. Osoby zakwalifikowane otrzymają informację drogą mailową. Wybranych kandydatów odwiedzą osobiście w miejscu zamieszkania Koordynatorzy regionalni. Ostateczne wyniki rekrutacji zostaną opublikowane na stronie internetowej Fundacji  15 czerwca 2018 roku.

Więcej…

 

„Poezja dziecięca w ilustracjach - Moja Ojczyzna”

Dnia 16 lutego 2018 r. rozstrzygnięto w naszej szkole konkurs plastyczny „Poezja dziecięca w ilustracjach - Moja Ojczyzna”, w którym brali udział uczniowie kl. 1-3. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów Dni Patrona Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej.

Więcej…

 

II etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego „O pióro Baczyńskiego”

W środę, 14.02.2018r. odbył się II etap konkursu związanego z obchodami Dni Patrona w naszej szkole. W II etapie brało udział 26 osób z klas IV-VII. Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej akademii z okazji Dni Patrona. W lutym tradycyjnie też wspominamy naszego patrona nie tylko przygotowując apel, ale też sięgając po jego utwory na lekcjach języka polskiego.

J. Korczyńska

 

„Z poezją dla dzieci za pan brat”

Dnia 15 lutego 2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski „Z poezją dla dzieci za pan brat”, w którym brali udział uczniowie kl. 1-3. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów Dni Patrona Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej.

Więcej…

 

Wyjazd do Świdnicy na lodowisko

16.02.2018r. klasy 7a i 7b wybrały się na lodowisko do Świdnicy. Towarzyszyli im nauczyciele- p. Joanna Korczyńska, p. Krystian Bielecki i p. Marlena Baranowska.

Wyjazd był świetną przygodą. Niektórzy pierwszy raz mieli łyżwy na nogach, ale sobie świetnie poradzili. Inni, którzy już potrafili jeździć, pomagali swoim koleżankom i kolegom. Po dwóch godzinach jazdy, z małą przerwą na gorące kakao, pojechaliśmy do Galerii Świdnickiej na małe zakupy.  Wyprawa była udana i humory dopisywały wszystkim do końca.

galeria

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu 08.02.2018 r. w naszej szkole miał miejsce etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs odbył się z udziałem pana Maksymiliana Białostockiego przedstawiciela Ochotniczej Straży Pożarnej w Piławie Górnej.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj347
mod_vvisit_counterWczoraj606
mod_vvisit_counterTen tydzień3033
mod_vvisit_counterTen miesiąc12505
mod_vvisit_counterWszystkie1090292