Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek, ang. International Nurses Day (IND) – święto obchodzone corocznie 12 maja ustanowione przez Międzynarodową Radę Pielęgniarek (ICN) na Kongresie w Meksyku w 1973 roku.

W naszej placówce ten dzień był obchodzony z niewielkim wyprzedzeniem. Uczniowie klasy drugiej a i trzeciej b pod kierunkiem p. Grażyny Żaby i p. Zofii Zawadzkiej przygotowali niespodziankę dla p. Aliny Zadęckiej – pielęgniarki szkolnej. Nauczyli się wierszy, piosenek, krótkich scenek.

Więcej…

 

INFORMACJA

Uczniowie klas I-III oraz klasy VIa wzięli udział w akcji „Góra grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem, na który zbierane były te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.

Więcej…

 

Podsumowanie konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III

„Wiosna widziana oczami dziecka”

Po ogłoszeniu konkursu, do opiekunów Małego Samorządu Szkolnego, wpłynęło 45 prac . Komisja w składzie p. Grażyna Koziara, p. Joanna Filipek, p. Agnieszka Pawlak dokonała wyboru 14. najlepszych i najciekawszych prac. Jednogłośnie ustalono, że wszystkie zasługują na wyróżnienie bez przyznawania miejsc.

Więcej…

 

Informacja o wyniku konkursu na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej

 

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

„ Park miejski w naszych oczach”

I. Cele konkursu:
Organizator konkursu -  SP im. K.K. Baczyńskiego w Piławie Górnej

· rozwijanie inwencji twórczej i oryginalności pomysłów;

· rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody, jej dokumentowania,  oraz opisu;

· upowszechnienie wiedzy na temat roślin znajdujących się na terenie parku miejskiego;

· uwrażliwienie na piękno przyrody dostrzeganie niezwykłych detali przyrody oraz kształtowanie świadomości ekologicznej;

Więcej…

 

Egzamin modelarzy zdany na piątkę

W piękny dzień kwietnia ,w Dzierżoniowie ,odbyła się kolejna ogólnopolska edycja zawodów modelarskich SMYKI NA START.

Jest to najbardziej sprawiedliwa i jednocześnie oceniająca wyszkolenie modelarza forma zawodów. Należy wykonać model z przygotowanych jednakowych zestawów i wystartować w konkursie lotów w pięciu kolejkach uzyskać jak najdłuższy lot.

Więcej…

 

REGULAMIN KONKURSU NA OPRACOWANIE PROJEKTU ŁAWKI NIEPODLEGŁOŚCI – ŁAWKI POMNIKOWEJ UPAMIĘTNIAJĄCEJ 100. ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

 

Znalezione obrazy dla zapytania ławka niepodległosci

ROZDZIAŁ I – Informacje ogólne

  1. I. Cel Konkursu

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu Ławki Niepodległości – ławki pomnikowej łączącej uniwersalny przekaz uczczenia 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz upamiętniającej tradycję, sławę i chwałę oręża polskiego.


  1. II. Organizator Konkursu

 

Organizatorem Konkursu jest Minister Obrony Narodowej (Organizator), w imieniu którego procedurę konkursową przeprowadza Dyrektor Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Ministerstwa Obrony Narodowej (DEKiD).

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj157
mod_vvisit_counterWczoraj607
mod_vvisit_counterTen tydzień157
mod_vvisit_counterTen miesiąc9308
mod_vvisit_counterWszystkie1143248