Niesamowita wycieczka do Warszawy

Dnia 26 kwietnia klasy 6a i 6b wyjechały na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Towarzyszyło im kilka osób z klasy 5a i 4a. Opiekunkami były: Pani Daria Skibińska – Pindera (która zorganizowała wszystkie atrakcje), Pani Beata Betlej i Pani Marlena Baranowska.

galeria

Więcej…

 

Uroczystość przeniesienia tablicy Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru

W dniu 8 maja 2018 r. w 73. rocznicę zakończenia II wojny światowej i 11. rocznicę nadania imienia gimnazjum  na placu przed głównym wejściem do budynku Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej odbyła się uroczystość przeniesienia tablicy Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru z budynku przy ul. Wiejskiej 2, gdzie do 31 sierpnia 2017 r. mieściła się siedziba szkoły.

galeria

Więcej…

 

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „OSADA BRACI MORAWSKICH”

Cele konkursu:

  • popularyzowanie przedmiotów ścisłych,
  • rozwijanie wyobraźni przestrzennej,
  • stosowanie wiedzy i umiejętności matematycznych w praktyce,
  • rozwijanie i pogłębianie zainteresowań matematyką,
  • zainteresowanie własnym środowiskiem,
  • rozwijanie u uczniów poczucia tożsamości lokalnej, przynależności do swojego miejsca zamieszkania.

Więcej…

 

"Spelling Master"

10 maja uczniowie klas IV-VII wzięli udział w kolejnej edycji szkolnego konkursu w literowaniu słówek angielskich - "Spelling Master". Konkurs był podzielony na dwa etapy. W pierwszym z nich uczniowie mieli zapisać przeliterowane przez nauczycielki wyrazy, a w drugim samemu przeliterować wylosowane słowo.

Więcej…

 

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KANGUR”

Znalezione obrazy dla zapytania konkurs matematyczny kangur

Konkurs matematyczny „Kangur” odbył się 15 marca 2018 roku. W konkursie udział wzięło 84 uczniów naszej szkoły, którzy pisali testy konkursowe w czterech kategoriach: Żaczek – klasy II , Maluch – klasy III i IV oraz Beniamin – klasy V i VI oraz Kadet - klasy VII i II Gimnazjum.

Więcej…

 

Brawo Marta

27 kwietnia miała miejsce gala rozdania nagród w Dolnośląskim Konkursie Literacko-Dziennikarskim MOJA MAŁA OJCZYZNA im. Beaty Jaroszewskiej, który po raz czternasty zorganizowała Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha we Włodowicach.

Na konkurs wpłynęło 47 prac z 22 szkół Dolnego Śląska. Mimo dużej konkurencji Szkoła Podstawowa im. K.K Baczyńskiego w Piławie Górnej wywalczyła miejsce na podium.

Więcej…

 

Sprawozdanie z przebiegu Jubileuszowego konkursu ekologiczno-przyrodniczego „Jestem znawcą przyrody-przyroda wokół nas” w ramach programu ekologicznego „Przyroda wokół nas-park miejski”

W dniu 27 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Piławie Górnej odbyła się XX-Jubileuszowa edycja Regionalnego konkursu ekologiczno-przyrodniczego” „Jestem znawcą przyrody-przyroda wokół nas” w ramach programu ekologicznego „Przyroda wokół nas-park miejski”.

galeria

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj149
mod_vvisit_counterWczoraj730
mod_vvisit_counterTen tydzień1939
mod_vvisit_counterTen miesiąc23790
mod_vvisit_counterWszystkie1195505