Egzamin gimnazjalny rozpoczęty !

Za nami dwa dni egzaminów  gimnazjalnych. 18 kwietnia 2018 r. 39 uczniów przystąpiło do części humanistycznej,  19.04. testy sprawdzą wiedzę z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, natomiast w piątek 20.04. gimnazjaliści zmierzą się z testem językowym.

Więcej…

 

KOLEJNY SUKCES OLI BRZUSZKIEWICZ

XII Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej – wyniki eliminacji wojewódzkich.

16 kwietnia Dolnośląskie Kuratorium Oświaty (https://www.kuratorium.wroclaw.pl/xii-dolnoslaski-przeglad-piosenki-i-piesni-patriotycznej-wyniki-eliminacji-wojewodzkich/) poinformowało, że wojewódzka komisja XII Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej w dniu 12 kwietnia 2018 r. wybrała, spośród wszystkich laureatów eliminacji regionalnych, 20 laureatów etapu wojewódzkiego ww. przeglądu”.

Wśród laureatów jest: „Aleksandra Brzuszkiewicz ze Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej, utwór: Cisza modlitwa katyńska”.

GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA DLA OLI

W imieniu społeczności szkolnej

wicedyrektor Danuta Szeliga

 

Głosowanie na nazwę hali sportowej

http://www.pilawagorna.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&menu=58&strona=1&dzialy=58&schemat=0

 

„Let's speak English”

Znalezione obrazy dla zapytania „Let's speak English”

09 kwietnia 2018 r trójka reprezentantów z naszej szkoły wzięła udział w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas V i VI „Let's speak English”. Byli to Kasia Chlipała i Antek Linard z klasy Vb oraz Justyna Kozioł z klasy VI a. Konkurs był podzielony na dwa etapy drużynowy i indywidualny.

Więcej…

 

QR Challenge dla klas siódmych

10 kwietnia 2018 r. klasy siódme wzięły udział w konkursie wiedzy o życiu i twórczości Jana Kochanowskiego zatytułowanym „Nie ma lipy”. Konkurs polegał na skanowaniu kodów QR rozwieszonych w różnych miejscach w szkole i udzieleniu poprawnych odpowiedzi.  Uczestnicy podzieleni byli na trzyosobowe grupy.

Więcej…

 

LEKCJA W KINIE

26 marca uczniowie klas siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjum wzięli udział w „Lekcji w kinie” przygotowanej przez Centrum Edukacji Filmowej z Wołomina.

Podczas lekcji na temat: „Uwaga! Internet!” uczniowie  dowiedzieli się, m.in. co to jest cyberprzemoc i jak się przed nią bronić; odkryli, jak sprawdzić, czy informacja podana w sieci jest prawdziwa; zobaczyli, co by było, gdyby Internet przestał działać ; zrozumieli, jakie szkody potrafi wyrządzić hejter oraz przekonali się, co łączy rakietę kosmiczną  ze smartfonem.

Więcej…

 

FINAŁ STREFY WAŁRZYSKIEJ MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINISIATKÓWCE CZWÓREK CHŁOPCÓW

28 marca 2018 r. nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Finale Strefy Wałbrzyskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce  Czwórek Chłopców, który odbył się na hali sportowej OSIR- u  w Wałbrzychu.  Do rywalizacji przystąpiły zespoły z Ciepłowód,  Nowej Rudy, Świdnicy, Wałbrzycha, Czarnego Boru i Piławy Górnej.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj157
mod_vvisit_counterWczoraj730
mod_vvisit_counterTen tydzień1947
mod_vvisit_counterTen miesiąc23798
mod_vvisit_counterWszystkie1195513