Sukces w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VI b Marta Pawlak zdobyła I miejsce w VI Dolnośląskim Konkursie Mitologicznym w kategorii praca plastyczna zorganizowanym przez Zespół Szkół Urszulańskich we Wrocławiu.

Więcej…

 

KANGUR MATEMATYCZNY

W dniu 15.03.2018 r. o godzinie 9.00 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym  „KANGUR”. Testy konkursowe z matematyki na bardzo wysokim poziomie, rozwiązywało 84 uczniów naszej szkoły, w czterech kategoriach: Żaczek (klasy2) , Maluch (klasy 3 i 4), Beniamin (klasy 5 i 6) oraz Kadet (klasy 7 i 2 Gimnazjum).Czas trwania konkursu: sprawy organizacyjne + 75 min rozwiązywanie testów.

Więcej…

 

XI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH „ŚWIETLIK”

W dniu 13.03.2018 r. po Etapie Przygotowań, czyli etapie doświadczalnym odbył się Test Finałowy. W teście uczestniczyło 36 uczniów z klas I-VI. Każda klasa miała inny test dostosowany oczywiście do swojego wieku.

Więcej…

 

Nasi siatkarze Mistrzem Powiatu

6 marca chłopcy z klas szóstych wzięli udział w powiatowych rozgrywkach w mini piłce siatkowej, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Dzierżoniowie. Zagrali mecze ze Szkołą Podstawową  nr 7 z Bielawy oraz ze Szkołą Podstawową nr 1  z Dzierżoniowa.

Więcej…

 

Współpraca z Fundacją Pomocy Chorym i Dzieciom "Kubuś"

Znalezione obrazy dla zapytania Współpraca z Fundacją Pomocy Chorym i Dzieciom

W ramach współpracy z Fundacją w naszej szkole została przeprowadzona akcja  "Bezpieczna droga do szkoły".

Fundacjagaleria

 

Szymon Wydra zawitał do nas

Znalezione obrazy dla zapytania szymon wydra

Szymon Wydra to założyciel i wokalista Carpe Diem, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów. Szymon to jedna z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Przez wiele lat muzyczną pasję łączył z czynnym uprawianiem sportu, grając w futbol. Muzyka okazała się jednak tą najważniejszą, której Szymon nie przestaje być wierny, choć jego fascynacje wciąż się zmieniają, od poezji śpiewanej, przez jazz, po pop i rock.Interesuje go medialne oblicze branży muzycznej, które zgłębiał zarówno od strony teoretycznej, podczas studiów w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie, jak i od strony praktycznej, pracując w radiu.

Więcej…

 

Rejonowe Rozgrywki w mini piłce siatkowej klas piątych

2  marca 2018 w Szkole Podstawowej w Olesznej odbyły się rejonowe rozgrywki w mini piłce siatkowej „trójek” chłopców i dziewcząt . Wszyscy bardzo się starali, ale tym razem zabrakło nam odrobinę szczęścia dziewczynki zajęły II a chłopcy IV miejsce

Skład drużyn

Dziewczęta : Ania Nowosielska, Marysia Ratajczak, Ola Drozda, Milena Gałka, Amelka Górecka, Kamila Kajdanowicz

Chłopcy Jacek Łuczak, Konrad Tauner, Jakub Filipek, Marcin Lacheta, Marcel Mozolewski, Jakub Kiraga, Kamil Leszczyński, Kornel Kalinowski

Opiekun M.Baranowska

 
Więcej artykułów…
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj157
mod_vvisit_counterWczoraj607
mod_vvisit_counterTen tydzień157
mod_vvisit_counterTen miesiąc9308
mod_vvisit_counterWszystkie1143247