„Kalejdoskop Talentów – Wiosna 2018”

W dniach 23 – 25 marca  w Polanicy Zdrój  odbył się XV Międzynarodowy Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „Kalejdoskop Talentów – Wiosna 2018”. Na scenie Teatru Zdrojowego zaprezentowały się zespoły taneczne, wokalne, grupy teatralne oraz wokaliści estradowi z Włoch, Białorusi, Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Polski oraz Republiki Kałmucji. Ola podczas konkursu zaśpiewała piosenkę z musicalu Wicked pt. „Gwiazdą być”. Spisała się znakomicie i w  kategorii  solista wokalny do lat 12  zajęła I miejsce.  Brawo!

 

Podziękowanie za wsparcie finansowe dla Wiktora

 

Szkolny Pokaz Talentów

Dnia 21.03.2018 r. z okazji pierwszego dnia wiosny odbył się  Szkolny Pokaz Talentów uczniów naszej szkoły.

Wydarzenie rozpoczęło się na piątej godzinie lekcyjnej i skończyło około godziny 13:30. W komisji zasiadło jury w składzie: pani Agnieszka Pawlak, przedstawiciel Rady Rodziców- pani Agnieszka Fiet-Szwec, wicedyrektor naszej szkoly- pani Edyta Lisowska, pan Krzysztof Książek oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego- Ines Liburska z klasy 3b i Mateusz Osiadły z klasy 6b. 
Łącznie podczas pokazu talentów wystąpiło blisko 40 osób.

galeria

Więcej…

 

"Cudowny chłopak"

22 marca uczniowie klas 4a i 4d pojechali na wycieczkę do kina Cinema 3d w Świdnicy. Podczas seansu filmu "Cudowny chłopak" mieli okazję zarówno do śmiechu, płaczu jak i refleksji. Opowieść o chłopcu ze zdeformowaną twarzą była cenną lekcją o tym, jak być bardziej tolerancyjnym i o tym, że najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Lena Łuczyńska

Joanna Nowicka

 

„Powiatowy konkurs na aranżację stołu wielkanocnego”

20 marca uczennice Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piławie Górnej wzięły udział  w „Powiatowym konkursie  na aranżację stołu wielkanocnego”. Konkurs organizowany cyklicznie przez Zespół  Szkół nr 2 w Dzierżoniowie ma na celu promowanie świątecznych tradycji oraz prezentację różnorodnych  trendów w dekoracji stołów.

Więcej…

 

Uroczyste obchody Dni Patrona

12.03.2018 odbył się uroczysty apel podsumowujący obchody Dni Patrona. Uczniowie klas 6a, 7a i 4a pod opieką p. Joanny Korczyńskiej przygotowali montaż słowno – muzyczny, w którym wcielili się w role K. K. Baczyńskiego, jego matki oraz harcerzy i sanitariuszek biorących udział   w powstaniu warszawskim. Wiersze naszego patrona przeplecione były piosenkami takimi jak „Noc”, „Walczyk” i „Panie generale”.

Więcej…

 

Sukces w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VI b Marta Pawlak zdobyła I miejsce w VI Dolnośląskim Konkursie Mitologicznym w kategorii praca plastyczna zorganizowanym przez Zespół Szkół Urszulańskich we Wrocławiu.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Wyszukiwanie
Ulti Clocks content
STRONA GIMNAZJUM

Znalezione obrazy dla zapytania gimnazjum w piławie górnej

PREZENTACJA SZKOŁY!!!

Szkoła dbająca o ....

BIP

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj224
mod_vvisit_counterWczoraj573
mod_vvisit_counterTen tydzień1857
mod_vvisit_counterTen miesiąc11329
mod_vvisit_counterWszystkie1089115