Świat Młodych Badaczy – interaktywne warsztaty w Szkole Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej.

26 lutego 2019 roku uczniowie klas 2a, 2b i 2 c  wraz z wychowawcami uczestniczyli w warsztatach prowadzonych w ramach projektu edukacyjnego „Świat Młodych Badaczy”. Jest to autorski projekt firmy Henkel kierowany do uczniów 2, 3 i 4 klas szkół podstawowych. Jego celem jest wzbudzenie w dzieciach zainteresowania światem nauki. Eksperymenty, które dzieci osobiście przeprowadzają, pozwalają im zrozumieć, na czym polega praca naukowca i lepiej zrozumieć świat.

Więcej…

 

FINAŁ STREF WAŁBRZYSKIEJ

15.02.2019r. na naszej hali w Piławie Górnej odbył się finał strefy wałbrzyskiej mini koszykówce dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział drużyny ze Świdnicy, Wałbrzycha, Ziębic i Piławy Górnej. Nasza drużyna walczyła do końca o każdy punkt, ostatecznie zajmując czwarte miejsce.

Więcej…

 

Walentynki

Znalezione obrazy dla zapytania walentynki


Z okazji Walentynek w klasach I-III Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego została przygotowana specjalna skrzynka, do której można było wrzucać kartki „Od serca”. Mały Samorząd zachęcał uczniów klas 1-3 do wykonywania walentynek, a także rozdawał chętnym dzieciom gotowe papierowe serca, na których można było napisać życzenia i ozdobić według własnego uznania.

galeria

Więcej…

 

Półfinał w Kłodzku

14 lutego w hali kłodzkiego OSiR-u odbył się półfinał strefy wałbrzyskiej w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze zawodniczki zakończyły zmagania na III miejscu.

Drużyna wystąpiła w składzie: Aleksandra Hetnarowicz, Aleksandra Młot, Aleksandra Ścigała, Milena Rusiecka, Nikola Baran, Oliwia Kaczmarzyk oraz Oliwia Wolbach.

Gratulacje{#emotions_dlg.laughing}

Ogromne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która sfinansowała transport naszej drużyny.

Krystian Bielecki

 

Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Znalezione obrazy dla zapytania świetlik konkursZapraszamy do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” dla Szkół Podstawowych

1. Organizatorem konkursu jest Fundacja Akademia Młodych Odkrywców.
2.Celem konkursu jest propagowanie nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół podstawowych, konkurs ma zasięg ogólnopolski.

Więcej…

 

Zabawa karnawałowa

W dniu 21.01.2019 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy  klas młodszych.  Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową i zapełniła się niezwykłymi postaciami z bajek, filmów  i komiksów.

Więcej…

 

Sukces siatkarski

17 stycznia 2019r. w Łagiewnikach odbyły się zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny zajęły pierwsze (dziewczyny) i trzecie miejsce (chłopcy). Dziewczyny okazały się niepokonane w całym turnieju a chłopcy pomimo zwycięstwa z gospodarzami, ukończyli zmagania na najmniejszym stopniu podium.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
BIP

Wyszukiwanie
Owoce w szkole

Mleko w szkole