25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zmaganiach konkursowych w ramach XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Przeprowadzono eliminacje w poszczególnych placówkach oświatowych na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Miło nam poinformować, że I miejsce w powiecie w kategorii dzieci 10-13 lat zdobyła uczennica klasy V b Marta Pawlak, a III miejsce przyznano uczennicy klasy VI a Amelii Radziejewskiej. Laureaci etapu powiatowego zostali uhonorowani dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi podczas XI Powiatowego  Dnia Bezpieczeństwa organizowanego z okazji Dnia Dziecka, który odbył  się 1 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Poprawiony (czwartek, 01 czerwca 2017 21:19)