SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY „NAJDŁUŻSZA LINIA KODU”


W dniu 7 czerwca 2017r. odbył się apel podsumowujący Szkolny Konkurs Informatyczny „Najdłuższa linia kodu”. Konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych: klasy 3, klasy 5 i klasy 6. W konkursie wzięło udział 70 uczniów.  Głównym celem konkursu był rozwój i kształtowanie myślenia komputacyjnego, algorytmicznego oraz  popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i  komunikacyjną oraz rozwijanie zdolności i zainteresowań w dziedzinie programowania wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

zdjęcia

Najdłuższą linię kodu wykonali uczniowie z klasy 6a: Paweł Rorat – 12761 oraz Adrian Stępień – 7568. Na apelu rozdano certyfikaty oraz nagrody, które ufundowała między innymi Rada Rodziców.



WYNIKI KONKURSU:

Kategoria - kl. 6

  1. Rorat Paweł kl.6a I miejsce
  2. Stępień Adrian kl.6a I miejsce
  3. Tubicz Marcin kl.6a II miejsce
  4. Liczner Julia kl.6b II miejsce
  5. Ordon Weronika kl.6b II miejsce
  6. Radziejewska Amelia kl.6a III miejsce
  7. Piesiak Zuzanna kl.6b III miejsce
  8. Zengiel Maciej kl.6a III miejsce
  9. Sokolińska Patrycja kl.6a III miejsce
  10. Raczyński Jakub kl.6b III miejsce

Wyróżnienie:

 

  1. Skuza Adrian kl.6b

 

Kategoria - kl. 5

  1. Dłubacz Piotr kl.5a I miejsce
  2. Kozioł Justyna kl.5a I miejsce
  3. Wszelaka Zosia kl.5b I miejsce
  4. Żurek Amelia kl.5b I miejsce
  5. Rorat Kinga kl.5b II miejsce
  6. Szeliga Karol kl.5b III miejsce
  7. Mania Kuba kl.5a III miejsce

Wyróżnienia:

  1. Jeziorski Szymon kl.5a
  2. Kwaśnicka Lena kl.5a
  3. Osiadły Mateusz kl.5b
  4. Zemankiewicz Maja kl.5b

Kategoria - kl. 3

  1. Maliszewska Dominika kl. 3d I miejsce
  2. Sobczyński Dawid kl. 3d I miejsce
  3. Sędziwa Julia kl. 3c I miejsce
  4. Ziembowski Filip kl. 3d II miejsce
  5. Macijowski Mateusz kl. 3c II miejsce
  6. Gorzelska Zuzanna kl. 3b II miejsce
  7. Junka Adam kl. 3b II miejsce
  8. Kujtkowski Gabriel kl. 3c II miejsce
  9. Jurusz Karolina kl. 3b III miejsce
  10. Połbińska Amelia kl. 3d III miejsce
  11. Nowak Amelia kl. 3d III miejsce
  12. Miętus Daria kl. 3d III miejsce
  13. Nowak Paulina kl. 3b III miejsce
 
BIP

Wyszukiwanie
Owoce w szkole

Mleko w szkole