Szkoła Podstawowa
im. K. K. Baczyńskiego
w Piławie Górnej

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Dyrekcja szkoły

 userDanuta Zaręba
 Dyrektor - fizyka, zajęcia rewalidacyjne

userHalina Pióra
Wicedyrektor - informatyka

 

Nauczyciele

 

  1. Bader Kinga nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne, zajęcia rewalidacyjne

  2. Baranowska Marlena wychowanie fizyczne

  3. Betlej Beata edukacja wczesnoszkolna, religia

  4. Bielecki Krystian  wychowanie fizyczne, informatyka, historia

  5. Błażkowska Monika psycholog

  6. Borkowska-Musiał Jolanta technika, plastyka

  7. Brzychcy Agnieszka język polski, świetlica

  8. Chrząszcz Edyta edukacja wczesnoszkolna, muzyka

  9. Domagała-Poręba Sylwia pedagog, nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne, zajęcia rewalidacyjne

  10. Dubieniecka-Majorek Joanna  edukacja wczesnoszkolna, geografia

  11. Duda Izabela zajęcia rewalidacyjne

  12. Filipek Joanna biologia, chemia

  13. Gach Justyna matematyka, informatyka

  14. Gackiewicz Łucja pedagog

  15. Gnyl Agnieszka nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne

  16. Grochala-Kopeć Adriana bibliotekarz

  17. Jabłońska Mariola  język polski

  18. Kajkowska Renata historia

  19. Kasprzyk Anna matematyka

  20. Kozioł-Szeniszewska Elżbieta  matematyka, informatyka

  21. Listwan Alicja język niemiecki

  22. Łuczyńska Lena język angielski

  23. Majcher Arkadiusz wychowanie fizyczne

  24. Motyka Grażyna edukacja wczesnoszkolna, przyroda

  25. Musiał Mirosław edukacja wczesnoszkolna, muzyka

  26. Najdek-Bydłosz Anna język angielski

  27. Najdek Katarzyna język angielski

  28. Olbert Malwina nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne, wdż

  29. ks. Oliszewski Sebastian religia

  30. Orzoł Iwona edukacja wczesnoszkolna

  31. Passis Anna plastyka, wos, historia

  32. Pawlak Agnieszka religia, wychowanie fizyczne

  33. Pieróg Renata  logopeda

  34. Ruszkiewicz-Roman Kamila pedagog specjalny, doradztwo zawodowe,

  35. Sawic Marta geografia

  36. Skowrońska-Sowa Marta język polski

  37. Skrzyńska Edyta świetlicy, edb

  38. Stępnik Wiesława historia

  39. Wiącek Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, informatyka

  40. Zamerski Ryszard fizyka

  41. Zarzeczna Elżbieta  edukacja regionalna, historia

 Pracownicy administracji i obsługi szkoły
sekretarz - Anna Sienkiewicz,
księgowość/kadry- Anna Szymocha, Angelika Idziak,
obsługa- Bożena Baraniak, Anna Bączyk, Iwona Dawidowicz, Ewa Nowak, Agata Rewucka, Krzysztof Zengiel.

 

Wychowawcy

Mirosław Musiał                                   

1 A

Grażyna Motyka                                         

1 B

Joanna Dubieniecka- Majorek

2 A

Beata Betlej                                                 

2 B

Edyta Chrząszcz                                          

2 S

Małgorzata Wiącek                                     

3 A

Iwona Orzoł                                                 

3 B

Elżbieta Kozioł-Szeniszewska                  

4 A

Marlena Baranowska                                

4 B

Anna Najdek-Bydłosz                               

5 A

Kamila Ruszkiewicz                                   

5 B

Arkadiusz Majcher                                    

5 S

Lena Łuczyńska                                         

6 A

Katarzyna Najdek                                       

6 B

Joanna Filipek                                           

7 A

Krystian Bielecki                                       

7 B

Marta Skowrońska – Sowa                       

8 A

 

facebook

facebook

facebook