Szkoła Podstawowa
im. K. K. Baczyńskiego
w Piławie Górnej

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Granicą praw i wolności człowieka są prawa i wolności innych,
Dlatego w kontaktach międzyludzkich wszyscy musimy pamiętać,
Że nasze prawa kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa innych.


Drodzy Uczniowie. Witam Was wszystkich w nowym roku szkolnym 2022/2023
Życzę Wam, abyście w tym trudnym czasie pandemii ( która nadal trwa ) czuli się w naszej szkole bezpiecznie, zarówno pod względem zdrowotnym, jak również przestrzegania Waszych praw.
Jeżeli macie jakieś problemy możecie do mnie napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; postaram się Wam pomóc je rozwiązać. Wasz Rzecznik Praw Ucznia - Kamila Ruszkiewicz

Drodzy Uczniowie!
Mam nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych, będziecie w naszej szkole czuli się bezpiecznie i będziecie mieli poczucie, że Wasze prawa są szanowane i przestrzegane. Przypominam jednocześnie, że obowiązującym dokumentem w szkole jest Statut, w którym zaznaczono Wasze prawa i obowiązki.
W tym roku szkolnym zostałam wybrana na Rzecznika Praw Ucznia - bardzo Wam za to serdecznie dziękuje. Nazywam się Kamila Ruszkiewicz - jestem nauczycielem techniki oraz współorganizującym kształcenie w klasie 1B.
Zadaniem Rzecznika jest bronić praw uczniów i pomagać w tych wszystkich momentach, w których te prawa nie są przestrzegane. Każdy z Was może się zwracać do mnie ze sprawami, w których będzie potrzebował pomocy i wsparcia. Dołożę wszelkich starań, aby znaleźć dobry i pokojowy sposób rozwiązania wszelkich problemów.
Zapraszam w każdą środę 14.25 do pokoju nauczycielskiego tam czekam na Was.  

 


Rzecznik Praw Ucznia
Kamila Ruszkiewicz

 

facebook

facebook

facebook